2022 Katılımcı Listesi - Asansör İstanbul
09 – 12 MART 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2022 Katılımcı Listesi

 • Placeholder

  MP WIRE ROPES SRL

  2 HALL | A-14

 • MP YENER ÖVÜNÇ ASANSÖR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  MP YENER ÖVÜNÇ ASANSÖR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  2 HALL | B-50

  1989 yılında ÖVÜNÇ MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ. ismi ile faaliyete başlayan firmamız, asansör sektörünün ihtiyacına yönelik, yüksek kalitedeki asansör kumanda panolarını sektöre sunmaya başladı.1997 yılında YENER ASANSÖR LTD. ŞTİ. olarak yeni bir firma ile asansör kapı, kabin ve süspansiyon üretimine ve A'dan Z'ye her türlü asansör ekipmanını yurtiçi asansör piyasasına pazarlamaya başladı. Firmamız, tamamen Türk Sermayeli, MP YENER ÖVÜNÇ ASANSÖR SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ. unvanını alarak tüm faaliyetler tek bir çatı altında birleştirildi. Uzun yıllardır tüm dünyaya PAKET ASANSÖR hizmeti vermeye başarılı bir şekilde ve her geçen gün yapılan yeni yatırımlar ile büyüyerek 30 yılı aşkın süredir devam ediyor.

 • Placeholder

  MS ASANSÖR PARÇA İMALAT MAK. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  9 HALL | D-22

  1993 yılında lirpomp imalatı ile başlayan imalatımız ilerleyen zamanlarda kayma fren ve halat şişesi eklenerek devam etmektedir. Yaptığımız ürünlerimizde önceliğimiz kalite ve emniyettir. Şu an aktif olarak halat şişesi ve hidrolik sistem test aparatı yapmaktayız. Halat şişelerimiz EN 13411-7 standartında belgelendirilmiş olup yurtiçi ve yurtdışından talep edilmektedir. Kayma fren konusunda ise imalatımızı bırakmış bulunmaktayız. Bunun sebebi piyasada maalesef kaliteden çok fiyat önceliği olmasındandır. Firma olarak kaliteden ödün vermeden imalatımıza siz değerli iş ortaklarımıza kaliteli hizmet ve ürün sunmaya devam etmektir.

 • NAGEL MAKİNE MOTOR İML. SAN. VE TİC. A.Ş.

  NAGEL MAKİNE MOTOR İML. SAN. VE TİC. A.Ş.

  6 HALL | B-12

  Nagel Makina Motor 1976 yılında İstanbul’da kuruldu. 1981’den bu yana asansör makinası üreten firmamız, 1991 yılında çağın ve teknolojinin gereklerini yerine getirebileceği fabrika binasına taşınmış ve asansör motoru da üretmeye başlamıştır. Teknoloji ve altyapı yatırımlarına devam ederek ürünlerimizi daha verimli hale getirmek ve çeşitlenen ihtiyaçlara daha iyi cevap verebilmek adına gerekli tüm yazılım ve üretim ekipmanlarını bünyesine katarak üretime devam etmiştir. 320kg’dan 7 tona kadar kaldırma kapasiteli makina motor üretimine devam eden firmamız 2015 yılında dişlisiz motor satışına başlamıştır. Aynı yıl içerisinde temeli atılan Sakarya'daki 2. fabrikamızın inşaat süreci 2021 yılında bitmiş, üretime hazır durumdadır.

 • Placeholder
 • Placeholder

  NERGİZ KABLO VE PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  2 HALL | D-20

  Nergiz Kablo, 1980 yılında bir aile şirketi olarak İstanbul’da kurulmuş olup kablo ve asansör sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Kendine değer katmayı ilke edinmiş vizyonu ve müşteri memnuniyetini benimsemiş misyonu ile yurtiçi ve yurtdışı piyasalarında sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak yoluna devam etmektedir.

 • Placeholder
 • Placeholder
 • Placeholder
 • NKS KABLO SAN. VE TİC. A.Ş.

  NKS KABLO SAN. VE TİC. A.Ş.

  6 HALL | E-22

  1998 yılında üretim tesisini kurarak, kendi markası ile yurtiçinde ve yurtdışında aranan marka olarak söz sahibi firmalar arasındaki yerini almıştır. Yapmış olduğu teknolojik yatırımlar ve mühendis kadrosuyla NKS KABLO, ISO 9001:2015, işletim sistemi kalite belgesini, ulusal ve uluslar arası standartlara dayalı üretimi ile TSE ve TSEK ürün kalite belgelerini almaya hak kazanmıştır. NKS KABLO, müşteri talepleri doğrultusunda özel tasarım kablo üretimi yaparak farklı çözümler getirmektedir. Makine parkurunu her geçen gün genişleten NKS KABLO, ürünleriyle Türkiye ve birçok ülkede pazar payını her gün arttırmaktadır. Sürekli gelişen dünyamızda teknolojik yenilikleri takip eden AR&GE departmanıyla, en ekonomik ve uygulanabilir çözümler üretmektedir.

 • OHC LİFT ASANSÖR MAKİNA İMALAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  OHC LİFT ASANSÖR MAKİNA İMALAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  9 HALL | C-10

  OHC Lift Hidrolik Kaldırma ve Taşıma ekipmanlarında Türkiye'de lider üretici firmalar arasında yer almaktadır. Makaslı platform ve Yük Asansörlerinde standart ve özel ürünlere ait Tasarım ve Üretim tecrübesine sahiptir. Deneyimli Yönetici ve Personel kadromuz ile Yurtiçi müşteri portföy dışında 20 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

 • OKAN LİFT YAPI MARKET SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  OKAN LİFT YAPI MARKET SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  5 HALL | A-32

  Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak. Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.