2022 Katılımcı Listesi - Asansör İstanbul
09 – 12 MART 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2022 Katılımcı Listesi

 • Placeholder

  YETERLİFT ASANSÖR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  3 HALL | B-30

  1998 yılında kurulan, merkezi İstanbul Sancaktepe’de olan firmamız, kendi fabrika tesislerinde gerçekleştirdiği üretimin, her aşamasını kalite kontrol sürecini işleterek yapmaktadır. Firmamız asansör kapıları, kabinleri ve mekanik sistemleri üretimine ilave olarak,” yetersiz ölçülü kuyular” için sistem çözümleri üretmiş ve bu sistemleri belgelendirerek YETERLİFT Kapı ve Kabin,FİTLİFT Trac, FİTLİFT Hydra, FİTLİFT Home, MRLLİFT, NESTLİFT ve GIGALİFT markalarıyla müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Yeterlift Asansör deneyimli kadrosu, yüksek kapasiteli makine parkuru ve müşterilerinden aldığı destekle güven esaslı bir anlayış ekseninde müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya devam edecektir.

 • Placeholder
 • Placeholder

  YÜKSELİŞ YAYINCILIK

  9 HALL | E-32

  İngilizce ve Türkçe hazırlanan ELECTRICITY TURKEY Dergisi, hakemli bir yayın olup Elektrik, Enerji Makine ve Otomasyon sektörlerinde aylık olarak yayınlanmaktadır. Elektrik, Enerji, Otomasyon sektöründe üretici / çalışan ve uygulayıcı üst düzey ve teknik yöneticiler, mühendisler, özel / kamu kuruluşlarındaki teknik personel, proje mühendisleri, toptan malzeme alım satımı yapanlar ile bu alanlara ilgi duyan okurlar hedeflenmekte ve bu amaçla yayınımız her ay sektör temsilcilerinin adreslerine kargo ile ulaştırılmaktadır. İnteraktif Yayıncılıkta Öncüyüz… Yayınımız, geleneksel baskılı haline ilave e-dergi formatında daha kapsamlı ve geniş kitlelere sosyal mecrada ve toplu mail yöntemiyle de ulaştırılmaktadır. Electricity Turkey Dergisi

 • ZAFER LİFT MAKİNE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ZAFER LİFT MAKİNE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  8 HALL | E-30

  20 YILA YAKLAŞAN BİLGİ VE TECRÜBE İLE MÜŞTERİYE ÖZEL MAKASLI YÜK PLATFORMLARI ,ARAÇ PLATFORMLARI ,ENGELLİ PLATFORMLARI, YÜK ASANSÖRLERİ MENTEŞELİ YÜKLEME RAMPALARI ÜRETİMİ YAPMAKTAYIZ.

 • Placeholder

  Zeming Electronic

  5 HALL | E-24

 • ZENİT LED VE AYDINLATMA TEKNO. REKLAM SAN. VE TİC. A.Ş.

  ZENİT LED VE AYDINLATMA TEKNO. REKLAM SAN. VE TİC. A.Ş.

  3 HALL | D-42

  Zenit Led, 2012 yılından beri LED ve aydınlatma teknolojileriyle ilgili hizmet vermektedir. 2012 yılında Kayseri'de kurulmuştur ve 2015 yılında merkezini İstanbul'a taşıyarak faaliyetine devam etmiştir. Ar-Ge, ithalat, üretim, satış ve pazarlama konusunda uzman kadrosuyla LED aydınlatma ürün alanında farkını ortaya koymuştur. LED içeren her alanda ve üründe var olmayı kendine hedef bilen firmamız , hizmet verdiği sektörlere yenilikçi ve akılcı çözümler üretmektedir.

 • ZERA ASANSÖR TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ZERA ASANSÖR TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  3 HALL | C-70

  2012 yılında buton imalatına başlayan ZERA ASANSÖR TEKNOLOJİLERİ; değişen ve gelişen trendlere uygun olarak, müşteri odaklı bir anlayışla sürekli gelişerek günümüze kadar gelen firmamız bugün tüm sektörün ihtiyacına yönelik imalat yapmaktadır.Butonlarımız, maksimum estetik özellikleri ve yönetmeliklere uygun olarak İstanbul fabrikamızda üretilmektedir.Firmamız; kurumsal yaklaşımı ile gerek şirket içi gerek şirket dışı iletişime maksimum önemi vererek talepleri karşılamaktadır.Amacımız, sektörde öncü olmak ve müşterilerimizin sektördeki gelişmeleri yakalayacağı şekilde hizmet vermektir.

 • ZIEHL-ABEGG VANTİLATÖR VE MOTOR SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  ZIEHL-ABEGG VANTİLATÖR VE MOTOR SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  3 HALL | A-40

  Kontrol üniteleriyle eşleştirilmiş havalandırma teknolojileri ve sürücü teknolojileri gibi sistemlerde Ziehl-Abegg ismi liderlik vasfını ve öncülük ruhunu temsil eder. Müşteri memnuniyeti ve kalite sadece iş yaklaşımı olarak değil,aynı zamanda her zaman gerçekliği kanıtlanması gereken kavramlar olarak değerlendirilir. Ziehl-Abegg, Kuenzelsau’daki merkez ofisinde, 1500 çalışanı ile birlikte Dünya çapına baktığımızda ise,800 milyon Euro’yu aşan cirosu ve 4500 çalışanıyla hizmetini sürdürmektedir.Ziehl-Abegg, elektromekanik ürünlerine global bir yaklaşım temin etmek için dünyada 30’dan fazla ülkede şubelere,üretim tesislerine,temsilcilere ve iş ortaklarına sahiptir.Satış ağımız,yeni kazanılan sürekli Pazar paylarıyla,Avustralya’dan Kanada’ya ,İskandinavya’dan Güney Afrika’ya ,Büyük Britanya’dan Çine kadar uzanmaktadır.Aksiyel /Radyal fan ve motorları ,asansör motorları ve kontrol cihazları

 • Placeholder