2023 Katılımcı Listesi - Asansör İstanbul
09 – 12 MART 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2023 Katılımcı Listesi

 • Placeholder
 • Placeholder
 • ABT POLİÜRETAN SAN. TİC. DİLER COŞKUN

  ABT POLİÜRETAN SAN. TİC. DİLER COŞKUN

  4 HALL | D-30

  Son on yıldır asansör sektörü için yapılan üretim çalışmalarını arttırarak sektöre hizmet vermeye devam ediyoruz. Poliüretan tampon, titreşim takozları, aşırı yük takozları, halat şişesi lastikleri, hidrolik karkas makaraları, paten makarası, palanga kasnakları, ayarlanabilir ve katlanabilir tampon sehpaları üretim dahilindedir. Ayrıca yürüyen merdivenler için el bandı kasnaklarının tekrar kaplanması, yürüyen merdiven makaraları ve yük altında çalışabilen poliüretan plaka çeşitleri ile hizmete devam etmekteyiz. Dünya standartları seviyesindeki ürün ve imalat kalitesi ile, fiyat ve teslimat yönünden sağladığımız avantajlar, sürekli yenilik gerektiren çalışmalar ile asansör sektörüne olan hizmetler olması gerektiği gibi devam etmektedir.

 • ACROLİFT ELEKTRONİK ASANSÖR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ACROLİFT ELEKTRONİK ASANSÖR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  5 HALL | D-20

  30 YILI AŞKIN TERCÜBEYLE ACROLİFT ELEKTRONİK ASANSÖR; 2018 yılında kurulmuştur, asansör sektöründe 30 yıllık tecrübesi, müşteri memnuniyeti ile ulusal ve uluslararası kalite standartları içerisinde hizmet sunmaktadır. Firmamız çalışanlarını alanında uzman ve deneyimli bir ekiple teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri sürekli takip ederek sürdürmektedir. Üretim alanı 12000m² kapalı alana sahip olup modern teknolojik gelişmelere paralel olarak, sürekli yenilenen güçlü bir makine parkı ve gerekli kalite kontrol test cihazları ile donatılmıştır. ISO 9001:2008 sertifikamız, TSE belgelerimiz ürünlerimizin kalite standartlarına uygunluğunun yanı sıra yaptığımız üretime bakış açımızında açık bir göstergesidir. Ürünlerimiz ve ürünlerimizi oluşturan komponentler, CE standartlarına uygun kaliteli ve güvenilir malzemeler kullanılarak

 • AH&MET ASANSÖR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  AH&MET ASANSÖR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  8 HALL | C-30

  1998 yılında kurulan firmamız paket asansör ve ekipmanları satışı yapan, Türkiye'nin önde gelen lider firmalarındandır. Yurt içinde doğu'dan batıya , kuzeyden güney'e geniş bir hizmet yelpazesi oluşturan firmamız , müşterilerinden aldığı güvenle son yıllarda 67 ülkeye ihracat yaparak bu yelpazesini yurtdışında da genişletmiştir. Türkiye’nin sanayi merkezi Konya’da 20.000 m2 fabrikamızda , kabin, kontrol sistemleri, yarı ve tam otomatik kapı , süspansiyon ve şase üretmekteyiz. Ürünlerimizi Avrupa Standartları ( CE ) , Rusya Standartları ( EAC ) ve Ukrayna Standartlarına göre üretmekte ve belgelendirmekteyiz. Firmamız yüksek kalite ve zamanında teslimat prensibi ile çalışarak birçok yerli ve yabancı markanın satışını yapmaktadır.

 • AKAR ASANSÖR MOTOR MAKİNA SAN. LTD. ŞTİ.
 • Placeholder
 • AKIŞ KABLO SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  AKIŞ KABLO SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  3 HALL | B-30

  Firmamız 2011 yılından bu yana başta asansör sektörü olmak üzere birçok sektöre kablo sistemleri üretmektedir. Ürün gruplarımız; yassı fleksible kablolar, aleve dayanıklı kablolar, halojensiz kablolar, haberleşme, sinyal kabloları ile enerji ve tesisat, enkoder, pur spiral ve otomotiv kablolarından oluşmaktadır. TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemine sahip olan firmamız, kendi laboratuarlarında Avrupa standartlarının gerektirdiği tüm testleri yapabilmektedir. Ayrıca TSE, TSE HAR Uygunluk Belgesi gereği periyodik olarak bağımsız ve akredite kuruluşlar tarafından sürekli denetimlere tabidir. Tasarım ve Ar-Ge çalışmalarına büyük önem veren firmamıza ait 9 adet Endüstriyel Tasarım ve 1 adet Patent Tescil Belgesi vardır.

 • Placeholder
 • AKRA ASANSÖR SAN. VE TİC. A.Ş.

  AKRA ASANSÖR SAN. VE TİC. A.Ş.

  3 HALL | B-60

  2004 yılında AKRA Asansör olarak, dünyanın en iyi bileşenlerini kendi imalatlarımızla birleştirerek müşterilerimizin özel istek ve ihtiyaçlarına yönelik kalıcı çözümler sunuyoruz. 2016 yılında başladığımız ihracatımız Afrika, Asya ve Avrupa kıtasında hızla büyümektedir ve dünya pazarında uluslararası bir marka olmaktadır. Genç dinamik ekibimiz ve kalitemizle, müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemiş, yüksek mühendislik teknikleri ve Ar-Ge çalışmalarına çok önem verip, en iyi kalite, emniyet ve konforu siz değerli müşterilerimize sunmayı amaç edinmiş bir firmayız. Sahip olduğumuz kapasite kurulduğumuzdan itibaren asansör, yürüyen merdiven, yürüyen yol sektöründe edindiğimiz tecrübeyle size her türlü mühendislik, Ar-Ge, paket asansör ve proje hizmeti sunmaya hazırız.

 • ALAM ASANSÖR SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
 • ALAS MAKİNA ASANSÖR MÜH. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ALAS MAKİNA ASANSÖR MÜH. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  2 HALL | D-42

  Alas , yıllardır sektörde kazanılan tecrübenin bir sonucu olarak patentli ürünü olan eklemeli asansör ağırlığını üretmek amacıyla Eskişehir'de kurulmuştur. Sektöre getirdiği yenilikçi ürünleri ile kendinden söz ettiren Alas müşteri memnuniyeti ve kaliteden taviz vermeden hizmet vermenin yanı sıra uygun fiyat politikasından şaşmayarak siz değerli müşterilerimize ulaşmayı hedeflemektedir. Yıllardır kullanılan alışılagelmiş asansör ağırlıklarını bir kenara bırakıp, asansör sektörüne yeni bir anlayış getiren eklenebilir asansör ağırlıklarımız; yüksek yoğunluklu madenleri çimento ile bir araya getirerek yüksek kalitede üretilmektedir.