2023 Katılımcı Listesi - Asansör İstanbul
15-18 MAYIS 2025, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2023 Katılımcı Listesi

 • ZIEHL-ABEGG VANTİLATÖR VE MOTOR SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  ZIEHL-ABEGG VANTİLATÖR VE MOTOR SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  7 HALL | A-40

  Kontrol üniteleriyle eşleştirilmiş havalandırma teknolojileri ve sürücü teknolojileri gibi sistemlerde Ziehl-Abegg ismi liderlik vasfını ve öncülük ruhunu temsil eder. Müşteri memnuniyeti ve kalite sadece iş yaklaşımı olarak değil,aynı zamanda her zaman gerçekliği kanıtlanması gereken kavramlar olarak değerlendirilir. Ziehl-Abegg, Kuenzelsau’daki merkez ofisinde, 1500 çalışanı ile birlikte Dünya çapına baktığımızda ise,873 milyon Euro’yu aşan cirosu ve 5000 çalışanıyla hizmetini sürdürmektedir.Ziehl-Abegg, elektromekanik ürünlerine global bir yaklaşım temin etmek için dünyada 30’dan fazla ülkede şubelere,üretim tesislerine,temsilcilere ve iş ortaklarına sahiptir.Satış ağımız,yeni kazanılan sürekli Pazar paylarıyla,Avustralya’dan Kanada’ya ,İskandinavya’dan Güney Afrika’ya ,Büyük Britanya’dan Çine kadar uzanmaktadır.Aksiyel /Radyal fan ve motorları ,asansör motorları ve kontrol cihazları

 • Placeholder

  Ziehl-Abegg

  7 HALL | A-40

 • Placeholder

  ZORER ASANSÖR AĞIRLIKLARI İML. VE GERİ DÖN. TAAH. TİC. PAZ. LTD. ŞTİ.

  5 HALL | E-22

  Zorer Asansör Ağırlıkları şirketi olarak Asansör sektörünün Denge Ağırlık ihtiyacını karşılamaktayız. Toplamda 2500m2 alana sahip olan fabrikamızda 20 çalışanımızla birlikte yıllık olarak 12.000.000 Kg denge ağırlığı üretmekteyiz. Ürettiğimiz ürünler hem iç pazarına hem de yurtdışı pazarına satışını gerçekleştiriyoruz. Zorer Asansör Ağırlıkları Şirketi, 20'den fazla ülkeye yaptığı Denge Ağırlığı ihracatıyla Dünya'da da sektörün bilinen markalarından biri haline gelmiştir.

 • ZORLU ASANSÖR SAN. VE TİC. A.Ş.

  ZORLU ASANSÖR SAN. VE TİC. A.Ş.

  8 HALL | A-42

  Zorlu Asansör, 2000 yılında İsmail Melih Zorlu tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Asansör sektörüne güvenlik komponentleri üreterek hizmet vermektedir. 23 yıllık tecrübesi ile “yüksek kalite, uzun ömür, uygun fiyat” prensibi ile üretim yapmaktadır. Ar-Ge faaliyetleri ile ürün gamını, kalitesini gün geçtikçe genişleten ve yenileyen Zorlu Asansör, aynı zamanda müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır. Sektördeki yerini her geçen gün ilkeli ve yenilikçi yaklaşımları ile güçlendiren Zorlu, kapı açma magnetlerindeki bobin ısınmalarını ortadan kaldıran tasarıma imza atmıştır. Zorlu oluşturduğu markası ile Türkiye’nin en kaliteli güvenlik ekipmanları üreticisi olmuş, marka bilinirliğini tüm dünyada arttırmıştır.