ARKEL, ASANSÖR İSTANBUL 2022’DE YERİNİ ALDI!
10 – 13 MART 2022, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

ARKEL, ASANSÖR İSTANBUL 2022’DE YERİNİ ALDI!

Arkel, tamamen asansör sektöründeki tüm elektronik sistemlere yönelik çözümlere odaklanmış bir şirkettir. Bu bağlamda asansörün elektrik ve elektronik tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürün grupları mevcuttur. Bunlardan başlıcaları, 2019 yılında satışına başlanan Monoblok Asansör Kontrol Ünitesi Arcube, asansör kumanda kartları, VVVF motor sürücüler, tümleşik kontrol ünitesi, tüm çevre birimler, kapı kontrol kartlarıdır.

Asansörden veri toplamak için geliştirilen Arlift ve Arline gibi veri toplama ve 81-28 diafon sistemi üzerinden asansör arıza verilerinin toplanabileceği sistemler ve bu toplanan verilerin işlendiği ve müşterilere hizmet olarak sunulan Arkel Cloud sistemi de başlıca ürün grupları içerisinde yer almaktadır. Arkel Cloud sistemi, web tabanlı bir uygulama olup tüm müşterilerin kullanımına açıktır ve asansörlerin durumunu uzaktan erişimle internet üzerinden izleyebilme imkânı sağlamaktadır.

2018 yılının ilk çeyreğinden itibaren piyasaya sunulan Arkel’in sabit mıknatıslı senkron motoru da ürün grubu içerisindedir. Tüm bu ürünlerin yanı sıra Arkel, komple hazır tesisat, kablosuyla beraber kat ve kabin kasetlerini de içermek kaydıyla, tak çalıştır mantığında sistemler halinde müşterilerine ürün ve hizmetlerini sunmaktadır.

Asansör sektöründeki elektronik sistemlere yönelik ürünler üreten Arkel, yenilikçi tüm çözümlerini Asansör İstanbul 2022’de 2. Hall C-22 no’lu standında sergileyecek.