ASANSÖR İSTANBUL FUARI, 2021 YILINDA HİBRİT FUAR OLARAK DÜZENLENECEK
07 - 10 TEMMUZ 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

ASANSÖR İSTANBUL FUARI, 2021 YILINDA HİBRİT FUAR OLARAK DÜZENLENECEK

Yeni Online B2B Programı


Küresel gelişmeler ışığında katılımcılarına beklentilerinin de üzerinde bir ticaret platformu yaratmayı planlayan Asansör İstanbul, inovatif bir yaklaşımla katılımcılarına yepyeni Online B2B Programı’nı sunuyor.

2021 senesinde ilk defa hibrit fuar olarak düzenlenecek olan Fuar; hem her zamanki gibi ziyaretçilerini katılımcı firmaların standlarında ağırlayacak hem de ilk defa uygulamaya alacağı  “Online B2B” programı aracılığıyla katılımcı firmaları satın almacılar ile dijital ortamda bir araya getirecek.

Uygulama sayesinde, katılımcı firmalar ile satın almacılar hem fuar öncesinde hem de fuar esnasında online görüşmeler de yapabilecek.

ONLINE B2B PROGRAMI AVANTAJLARI

ÜRÜNLERİNİZİ TÜM ASANSÖR İSTANBUL SATIN ALMACI PORTFÖYÜNE AÇIN, YENİ MÜŞTERİLER KAZANIN

FUAR ÖNCESİNDE SATIN ALMACILAR İLE ONLINE B2B PLATFORMU ARACILIĞIYLA İLETİŞİME GEÇİN

FUAR ESNASINDA STANDINIZDA ONLINE TOPLANTILAR DÜZENLEYEREK SİPARİŞLER ALIN

ONLINE TOPLANTILAR

Online B2B uygulaması Asansör İstanbul katılımcıları ile satın almacılarının önceden randevulaşarak dijital toplantılar yapabilmesini sağlayacak.

Program sayesinde seyahat edemeyen satın almacılar Asansör İstanbul’a dahil olarak katılımcı firmalar ile iletişime geçecek ve satın alma işlemlerini bu platform aracılığıyla gerçekleştirecek.

Binlerce satın almacının ziyaret edeceği, asansör ve yürüyen merdiven sektöründe senenin en önemli fuarı Asansör İstanbul’da yerinizi alın, online B2B Programından yararlanarak yılı karlı anlaşmalar ile kapatın!

ŞİMDİ YERİNİZİ ALIN!