English

Asansör İstanbul

ASANSÖR İSTANBUL’DA 158 YENİ FİRMA

İFO Fuarcılık tarafından AYSAD (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği) desteği ile iki yılda bir düzenlenen Asansör İstanbul’da bir önceki fuarda yer almayan 158 yeni firma ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor. 2013 yılındaki fuarla karşılaştırıldığında %25 büyüme gerçekleştirerek 50bin metrekare kapalı alanda düzenlenecek olan fuarda Türkiye’nin yanı sıra Almanya, Çin ve İtalya ulusal katılım sağlarken toplam 27 ülkeden 422 firma ürün ve hizmetlerini sergilemeye hazırlanıyor.
Asansörlerin güvenlik standartlarına uygun hale gelmesi için yapılacak modernizasyon çalışmalarında, asansörlerin daha konforlu ve daha akıllı hale getirilmesinde ihtiyaç duyulacak tüm çözümlere de fuarda ulaşmak mümkün olacak.

26-29 Mart tarihleri arasında asansör ve yürüyen merdivene dair tüm gelişmeler takip edilirken Dünya asansör gündemi ELA (Avrupa Asansör Derneği) ve AYSAD (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği) tarafından düzenlenen konferanslarda değerlendirilecek. Türkiye’nin tek uluslararası asansör tasarım yarışması olan ILDC 2015, bu sene “mevcut binalara yapılacak yeni asansörleri” konu alırken İFO Fuarcılık ve AYSAD tarafından ETMK desteği ile düzenlenen yarışmada dereceye giren projeler fuar alanında sergilenecek.

Asansör İstanbul 2015 26-29 Mart tarihleri arasında Tüyap’ın yeni salonlarında sektörü 14. kez ağırlıyor olacak.