English

Asansör İstanbul

ASANSÖR SEKTÖRÜNÜN İSTANBUL’DAKİ GELENEKSEL BULUŞMASINA SAYILI GÜNLER KALDI…

İFO Fuarcılık tarafından AYSAD’ın (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği) desteği ile Tüyap Beylikdüzü’nde 15. kez kapılarını açmaya hazırlanan Uluslararası Asansör İstanbul’a sayılı günler kaldı. 1992’den beri sektörün tüm paydaşlarının yer aldığı ilk ve tek buluşma noktası olan Uluslararası Asansör İstanbul 2017’ye, 23 ülkeden 350'den fazla firma katılırken, organizasyonu yurt içi ve yurt dışından 30 bin profesyonel takip edecek. 25 yıllık başarı, global bilinirlik, uluslararası birikim ve sektörel tecrübesiyle fuar, 23-26 Mart tarihlerinde düzenleniyor.

Uluslararası Asansör İstanbul Fuarı, “Geleceğe Güçlü Bir Adım” sloganıyla, 15. kez, sektörü buluşturuyor. Fuarda, aralarında dünya devlerinin de olduğu asansör aksamı üreticileri ve tedarikçileri, asansör taahhüt firmaları, danışmanlık şirketleri, eğitim kurumları, montaj ve güvenlik ekipman firmaları ile onaylanmış kuruluşlar katılımcı olarak yer alıyor. Alanında dünyanın üç büyüklerinden biri olan Uluslararası Asansör İstanbul, yine milyonlarca liralık ticaret anlaşmasına, yurt içi ve yurt dışından teknoloji transferlerine, yeni yatırım ve işbirlikleri ile global pazarların buluşmasına ev sahipliği yapacak.

Asansör İstanbul 2017 ziyaretçileri, sektördeki tüm yenilikleri aynı çatı altında, bir arada görüyor…

Uluslararası Asansör İstanbul’un global fırsatlarından yararlanarak geleceğe güçlü ve güvenli bir adım atmayı hedefleyen firmalardan Mi-Ko-Sis Mikro Kontrol Sistemleri, “Mikosis” markalı ürünlerini 23 Mart’ta başlayacak fuarda ziyaretçilerle buluşturacak. Asansör İstanbul 2017’nin katılımcılarına sunduğu uluslararası platformda yer almanın ürün ve hizmetlerini tanıtmadaki önemine vurgu yapan Can-Lift firması da, standında kendi markası olan asansör durak kapısı teknolojilerini sergileyecek.

Dünyaca bilinirliği ve kalitesinin sürekli arttığını ifade ettiği Uluslararası Asansör İstanbul’da yer alarak, yurt içi ve yurt dışından sektör profesyonelleri ile bir araya gelmeyi amaçlayan Teori Mühendislik ise fuardaki standında, asansör kabin, süspansiyon, ağırlık karkas, otomatik kapı ve kramer kapılarını sergileyecek. Bir başka katılımcı NZR-2020 firması da, yurt içi ve yurt dışı satışlarını artırıp geliştirmek amacıyla yer aldığı fuarda, kendi markası olan ürünlerini tanıtacak.

Yine Asansör İstanbul 2017 katılımcıları arasında yer alan Aspel, sektördeki en önemli ihtisas fuarı olarak nitelendirdikleri organizasyon süresince kendi markası olan ürünlerini ziyaretçiler ile buluştururken, Ayha Asansör de Ortadoğu, Asya ve Türkiye’deki en önemli sektör fuarlarından biri olarak değerlendirdiği Asansör İstanbul’da yer alacak. Mevcut müşterileriyle ilişkilerini pekiştirmek, potansiyelleri keşfetmek ve yeniliklerini tanıtmak amacıyla fuara katılan firma, standında kendi markası olan kabin, karkas, kapı ve asansör sistemlerini sergileyecek. Uludağ Klima ise asansör kabinlerini soğutmak için özel olarak tasarlanan, minimum ses seviyesinde ve drenajsız klimalarını ziyaretçileriyle buluşturacak.

15. Uluslararası Asansör İstanbul fuarına katılım ve online davetiye konusunda detaylı bilgi almak isteyenler, www.asansoristanbul.com adresini ziyaret edebilirler.