English

Asansör İstanbul

INOVAAUTOMATİON MONARCH ÜRÜNLERİYLE 15. ULUSLARARASI ASANSÖR İSTANBUL 2017’DE

InovaAutomation, Inovance grubu ürünlerini dünya pazarında yaygınlaştırmak ve müşterilerine destek sağlamak amacıyla 2012 yılında kurulmuş Hong Kong merkezli Inova grubuna ait bir organizasyondur. Hong Kong merkez ofisi dışında Hindistan, Türkiye ve İtalya’da ofisleri bulunan bu organizasyonun bir parçası olan InovaAutomation, 23-26 Mart tarihlerinde Monarch markalı ürünlerini 15. Uluslararası Asansör İstanbul’da sergileyecek.

Yenilenebilir Enerji ve Asansör-Yürüyen merdiven konularında faaliyet gösteren Inovance grubu Forbes dergisi tarafından Asya pasifik bölgesinin en hızlı büyüyen endüstri şirketlerinden birisi olarak 2014 ve 2015 yıllarında ödüle layık bulunmuştur.

Fuarda Sergilenecek Markaların İsimleri: Monarch

Monarch’ın Özellikleri:

Monarch markalı ürünler 2015 yılı rakamlarıyla yılda 530,000 adet yeni asansörün kurulduğu Çin pazarında üçte birden büyük Pazar payına sahiptir.

Monarch markalı ürünler geniş ürün yelpazesi ile her boyut ve özellikteki asansör uygulamaları için çözümler sunmaktadır.

Pazarda öncü rol oynayan Monarch markalı NICE serisi entegre çözümler bu alandaki liderliğini sürdürmektedir.

Monarch markalı ürünler müşterilerinin özgün beklentileri için özel ve hızlı çözümler sunar.

Monarch sahip olduğu dünya standarlarındaki üretim tesislerinde yüksek klaiteli ve reakabetçi ürünler sunmaktadır.

Monarch asansör uygulamalarında deneyimli ekibiyle müşterilerine hızlı ve güvenilir teknik destek sağlamaktadır.

Güvenlik ile ilgili dünya standartlarını yakından takip eden Monarch ürünleri güncel EN81-1-A3 Güvenlik sertifikasına sahiptir.

Asansör sürücüsü, kapı ve yürüyen merdiven kontrolörü ürünlerinin yanı sıra 2006 yılından bu yana üretilmekte olan ve asansör kontrolörü ile asansör sürücüsünü bir araya getiren Monarch, NICE serisi entegre sürücüler kompakt tasarımı kolay devreye alınması ve sağladığı konfor ile ön plana çıkmakta ve Asansör üreticilerinin beğenisini kazanmaktadır.