English

Asansör İstanbul

Mİ-KO-SİS, DÜNYANIN İLK ÜÇ FUARI ARASINDA YER ALAN ASANSÖR İSTANBUL’A HAZIRLANIYOR

Mİ-KO-SİS Mikro Kontrol Sistemleri Elektronik, Elektrik, Otomasyon, Asansör Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 07 Nisan 2005 tarihinde kurulmuştur. Asansör Kontrol Sistemleri, Kabin/Kat Butonyerleri/göstergeleri ve diğer elektronik aksamları ile komple hazır tesisat ürünlerinin, MİKOSİS markası altında ilgili Yönetmelik ve Standartlar kapsamında tasarımı ve imalatını yapmaktadır. MİKOSİS ürünlerinin ARGE faaliyetleri tamamen kendi bünyesinde yürütmektedir. MİKOSİS ürünleri birçok ülkede kullanılmakta ve firma ürünlerini başarıyla tanıtmaktadır.

Mikosis markası altında asansör kontrol sistemleri, kabin ve kat butonyerleri, göstergeleri ve diğer elektronik aksamları ile komple hazır tesisat ürünlerinin tasarım ve imalatını yapan Mİ-KO-SİS Mikro Kontrol Sistemleri; 15. Uluslararası Asansör İstanbul fuarında en yeni ürün ve hizmetlerini sergileyecek.

Fuarda Sergilenecek Markaların İsimleri:

Mikosis G1 Asansör Kontrol Sistemi (EN81-20) ( Analog- EPC uygulaması )

Mikosis G2+EPC Asansör Kontrol Sistemi (Doğrudan Kata Erişim Özellikli) ( EN81-1 +A3)

Mikosis G3 Asansör Kontrol Sistemi (EN81-20) ( Analog- EPC uygulaması )

Smartlift TW Platinum Asansör Kontrol Sistemi (EN81-20)

Gefran ADL300 Asansör Sürücüleri

Gefran VDL200 Asansör Sürücüleri

Mikosis Online Uzaktan Erişim Sistemi (Mikosis PC yazılımı herhangi bir PC, tablet ya da akıllı telefon ile asansörlerin uzaktan izleme ve kontrolü için geliştirilmiş bir uygulamasıdır)

Kabin/Kat Butonyerleri

Komple Hazır Tesisat

Fuarda Sergilenecek Ürünlerin Özellikleri: