Overseas Buyer Programı - Asansör İstanbul
15-18 MAYIS 2025, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

OVERSEAS BUYER PROGRAMI

Overseas Buyer Programı katılımcı ve satın almacılar için yeni iş fırsatları yaratarak fuardan maksimum verim almalarını sağlayacak.

Türkiye’de ilk kez 2019 Mart ayı fuarlarında uygulanan, ayrıca dünyadaki pek çok Tarsus Group fuarında başarıyla hayata geçirilen Overseas Buyer Programı katılımcı ve ziyaretçilerin fuardan maksimum verimlilik almalarını sağlayacak.

SATIN ALMACILAR KİMLERDİR?

Satın almacı, işletmesi için asansör ve yürüyen merdiven sektöründeki ürün gruplarını satın almaktan sorumlu kıdemli bir karar vericidir.

Asansör ve yürüyen merdiven sektöründeki şirket sahipleri, satın alma yöneticileri ve tedarikçiler, hem alıcılar hem de fuar katılımcıları için daha fazla iş fırsatı yaratmak amacıyla Asansör İstanbul'da ağırlanacak.

BAŞVURMAK İÇİN

Satın Almacı

KİMLER FAYDALANABİLİR?

Satın almacı programının bir parçası olarak kabul edilmek için, bölgede uluslararası bir işletmeniz olduğunu kanıtlamanız gerekmektedir.

Tüm katılımcılarımız için kaliteli bir deneyim sağlamak istiyoruz; bu sebeple tüm başvurular özenle incelenecek olup kabul edilen başvuru sahiplerine bilgi verilecektir.

SATIN ALMACI KRİTERLERİ:

  • Ürün ve hizmet satın alma yetkisine sahip kıdemli bir karar verici olmak
  • Asansör ve yürüyen merdiven sektöründe faaliyet gösteren bir şirketi temsil etmek
  • Yönettiğiniz yıllık bütçe seviyesini bizlerle paylaşmak
  • Firma bilgilerinizi sağlamak
  • Profesyonel bilgilerinizi sağlamak

Başvurular kabul edilmektedir - başvurmak için lütfen mehmet.elaltunterin@tarsusturkey.com adresinden Mehmet Elaltunterin ile iletişime geçin.