English

Asansör İstanbul

SİSMİK A.Ş., ASANSÖR GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİNİ 23-26 MART’TA TANITACAK

Güvenlik ihtiyaçlarına çözüm üreten Sismik A.Ş. deprem hareketini algılayan ve otomatik olarak asansörü kata tamamlayan, doğalgazı ve elektriği kesen deprem cihazlarını üreterek mal ve can güvenliğinin sağlanmasına önemli katkılarda bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Sismik A.Ş. yangın ve gaz kaçakları durumlarını algılayan alarm cihazları ve doğalgaz ekipmanlarının imalatını gerçekleştirmektedir.

Sismik; Asansör İstanbul 2017 süresince kendi markası olan Nofire (LCD Ekranlı, Elektro-mekanik Sensörlü Deprem Cihazı), SiscuT (Led Göstergeli, Elektronik Sensörlü Deprem Cihazı), Sisvalf (Mekanik Deprem Cihazı), California Valf (İthal Mekanik Deprem Cihazı), GaSis (Doğalgaz ve LPG Gaz Alarm Cihazları), GaSis-Ex (Doğalgaz ve LPG Exproof Gaz Alarm Cihazları), Sismik Röle (Kontak Çoklayıcı Ürünler), Optik Duman ve Yangın Sensörleri, Selenoid Vanalarını sergileyecek.

Fuarda Sergilenecek Ürünlerin Özellikleri:

·Asansörler için deprem anında kata tamamlama sistemlerinin devreye girmesini sağlayan cihazlar

·Asansörler için duman, yangın ve gaz kaçakları durumunda alarm sistemlerinin devreye girmesini sağlayan cihazlar

·Mekanik olarak deprem anında gaz sistemlerini kapatan cihazlar

·Doğalgaz malzemeleri ve ekipmanları

23-26 Mart tarihlerinde düzenlenen 15. Uluslararası Asansör İstanbul’da yer alan ve sektördeki diğer firmaların da fuardan övgüyle bahsettiğini vurgulayan Sismik, asansör taahhüt ve montaj firmaları, bu alanda hizmet veren elektrik firmaları ve deprem cihazlarını fuar ziyaretçileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.