English

Asansör İstanbul

T.C. BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ ESKİ BAKANI, İMALAT SEKTÖRÜNE REKABETİN PÜF NOKTALARINI ANLATACAK.

İFO Fuarcılık tarafından, AYSAD’ın (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği) desteği ile bu yıl 14.’sü gerçekleştirilen Asansör İstanbul, teknolojik yeniliklerin yanı sıra sektörün gündemlerini konu alan bir dizi konferansa da ev sahipliği yapacak. Alanında dünyanın en büyük üç fuarından birisi olan Uluslararası Asansör Fuarı’nın etkinlik programı kapsamında, 28 Mart Cumartesi günü düzenlenecek oturumda, Bilim Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Nihat Ergün, aralarında asansörcülerin de olduğu imalat sektörüne, “Bakanlık-Sektör ilişkileri, markalaşmanın önemi ve fırsatları değerlendirme” konularında tecrübelerini aktaracak.

İFO Fuarcılık tarafından bu yıl 14.sü gerçekleştirilen Asansör İstanbul 2015, 26 Mart Perşembe günü kapılarını açıyor. Başta güvenlik olmak üzere asansöre dair tüm yeni teknolojilerin bir arada sergileneceği fuar süresince, sektörün gündem konularının masaya yatırılacağı bir dizi konferans gerçekleştirilecek. Bu kapsamda 27 Mart Cuma günü düzenlenecek oturumlarda WDMA’dan Ebru Gemici “Asansör ve Yürüyen Merdiven İstatistikleri” hakkında bilgi verirken, Paulo Tattoli “Standartlar ve Risk Analizleri” ile ilgili paylaşımlarda bulunacak. Günün bir diğer oturumunda ise Esfandiar Ghariban ve ELA Komponent Komitesi Başkanı Wolfgang Adldinger “Yeni EN 81-20&50 Standardı”nı konuşacak.

28 farklı ülkeden toplam 440 firmaya ev sahipliği yapacak olan Asansör İstanbul 2015, 28 Mart Cumartesi günkü etkinlikte ise çok özel bir ismi ağırlayacak. AYSAD (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği) Başkanı Sefa Targıt’ın moderatörlüğünü yapacağı “Yönetenler Ne Diyor?” konulu panelde, Bilim Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Nihat Ergün, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve AYSAD Eski Başkanı Ercüment Hızal ile birlikte konuşmacı olarak yer alacak.

İFO Fuarcılık tarafından, AYSAD’ın desteği ile düzenlenen Asansör İstanbul 2015 14. Uluslararası Asansör Fuarı’na on-line davetiye almak ve fuarın konferans programı hakkında bilgi sahibi olmak için www.asansoristanbul.com adresini ziyaret edebilirler.