English

Asansör İstanbul

AKE ASANSÖR, YÜRÜYEN MERDİVEN VE ASANSÖR EKİPMANLARINI 23-26 MART 2017 TARİHLERİNDE ASANSÖR İSTANBUL’DA SERGİLEYECEK

Marka bilinirliği ve satış hacmini artırmak için Asansör İstanbul’a katıldığını belirten AKE, kurulduğu 1995 yılından bu yana ulusal ve uluslararası projelerin çözüm ortağı olarak asansör, yürüyen merdiven ve engelli sistemleri üreticisi olarak çalışmaktadır. Üretim gücü, ürün kalitesi ve yaygın servis ağı ile sektörde yer alan AKE, mekanlar içerisindeki insan ve yük transferini; konforlu, estetik ve güvenilir kılma felsefesiyle hizmet vermektedir. Firma, her koşulda sorunsuz çalışma prensipleriyle tasarlanan ürünleri ve eksiksiz yedek parça hizmetiyle 39 ülkede tercih edilen ve talep gören markalardan biri olarak öne çıkmaktadır.

Her an, her yerde ve her mekanda sorunsuz çalışma sistemiyle dünyanın pek çok alışveriş merkezi, iş merkezi, üst geçit ve metro projesinde uygulanan AKE Yürüyen Merdiven ve Bant Sistemleri, gelişmiş teknolojisi ve ürün kalitesiyle sadece AKE’nin değil, ülkemizin de marka değerini arttırmaktadır.

Engelli bireylerin yaşam kalitesini artırmak için uzun yıllardır yatırımlar ve AR-GE çalışmaları yapan AKE, hayatı kolaylaştıran ürünleriyle; hareket kabiliyeti kısıtlı bireylere, hareket zorluğu çeken hastalara, yaşlılara, çocuklu annelere ve çeşitli engellere sahip tüm insanlara, hayatı kolaylaştıran çözümler sunmaktadır.

Ake Asansör, kendi markası olan AKE Q-Line, AKE Mylift ve AKE Yürüyen Merdivenleri ile iş ortaklarından olan Hiro Lift, LiftEquip, EHC Global, SEMPERIT markalı yürüyen merdiven ve ekipmanları, kuyu ve kuyu dibi gerektirmeyen asansör çözümleri ve engelli sistemlerini 12. Salon B-50 nolu standında sergileyecek.