​ALBEN İnşaat – Makine, Asansör İstanbul 2019’da Yerini Aldı!
10 – 13 MART 2022, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

​ALBEN İnşaat – Makine, Asansör İstanbul 2019’da Yerini Aldı!

ALBEN İnşaat – Makine, Asansör İstanbul 2019’da Yerini Aldı!

ALBEN, 2005 yılında asansör kumanda sistemleri ihracatı yapmak üzere kurulmuş olup zaman içerisinde ürün yelpazesine asansörle ilgili diğer malzemeleri ve komple asansör sistemlerini ekleyerek, asansör konusunda ülkemizin yurtdışına açılmasını sağlayan önemli markalardan biri olmuştur. Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı benimseyen ALBEN, her türlü asansör malzemesini ve komple asansör sistemlerini dünya çapında 60'tan fazla ülkeye ihraç etme başarısını göstermiştir. Asansör endüstrisinin dünyadaki en büyük fuarlarından birisi olan Asansör İstanbul 2019’un, katılımcı firmalara sektördeki son gelişmeleri takip etmenin yanı sıra önemli fırsatlar da sunacağını belirten Alben İnşaat – Makine, 2 Hall, A-60 nolu stantta yerini aldı.

ALBEN, 2005 yılında asansör kumanda sistemleri ihracatı yapmak üzere kurulmuş olup zaman içerisinde ürün yelpazesine asansörle ilgili diğer malzemeleri ve komple asansör sistemlerini ekleyerek, asansör konusunda ülkemizin yurtdışına açılmasını sağlayan önemli markalardan biri olmuştur. Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı benimseyen ALBEN, her türlü asansör malzemesini ve komple asansör sistemlerini dünya çapında 60'tan fazla ülkeye ihraç etme başarısını göstermiştir. Müşterilerinden aldığı destek ve takdirle, bugün de ALBEN aynı ilke ve değerleri doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

Sektörümüzün dünyadaki en büyük fuarlarından biri olan Asansör İstanbul 2019 fuarı, katılımcı firmalara sektördeki son gelişmeleri takip etmenin yanısıra önemli fırsatlar da sunacaktır. Zira gerek yurt içinden gerekse yurt dışından gelecek ziyaretçiler yeni işbirliği ve ticaret imkânlarını beraberlerinde getireceklerdir. Dolayısıyla fuar sektörün yukarı yönlü ivmelenmesine katkıda bulunmuş olacaktır. O nedenle ALBEN olarak Asansör İstanbul 2019 fuarını heyecanla bekliyoruz.

Fuarda Sergilenecek Markaların İsimleri:

ALBEN Asansör Malzemeleri

AVEL Komple Asansör Sistemleri

ALBEN Elevator Components

AVEL Complete Elevator Systems

Fuarda Sergilenecek Ürünlerin Özellikleri:

EN81-20 ve EN81-50 standartlarına uygun, kaliteli ve kullanıcı dostu ürünler.