English

Asansör İstanbul

ALBERTO SASSI VE FUPA LIFT BİRLİKTELİKLERİNİN 20. YILINI KUTLUYOR!

Fupa Lift ailesi olarak tek mümessilliğini ve distribütörlüğünü yaptığımız, asansör sektörünün en önemli ve başarılı makina üreticisi Alberto Sassi ile olan birlikteliğimizin 20. yılını gururla kutluyoruz. 1995 yılından bu yana sürdürdüğümüz istikrarlı ve güçlü birlikteliğimiz sayesinde bir çok başarıya imza attık ve başarılarımızı katlayarak yolumuzda emin adımlarla devam ediyoruz.

1946’da Bay “Alberto Sassi” tarafında kurulan ALBERTO SASSI S.p.A., dişlili ve dişlisiz makina üretiminde bir dünya lideridir. Alberto Sassi  asansör endüstrisinde tüm dişlili ve dişlisiz makina parçalarını kendi bünyesinde üreten ve müşterilerine satış sonrası servis konusunda garanti sağlayan ender firmalardan biridir.

ALBERTO SASSI S.P.A. firması 1946 yılında Alberto Sassi tarafından asansörler için makine ve motor üretmek amacı ile kurulmuştur. Günümüzde İtalya’da ve dünyanın birçok yerinde özenle seçilmiş distribütörleri sayesinde motorlarını piyasaya sunmaktadır. Alberto Sassi firması asansör sektöründe dünyada dişlili ve dişlisiz motorlarının tüm parçalarını kendi üreten nadir firmalardan biridir. Bu şekilde satış sonrası hizmet garantisini tüm müşterilerine sunmaktadır.