English

Asansör İstanbul

BİRCOM, ASANSÖR İSTANBUL 2017’DE ASANSÖR İLETİŞİM ÇÖZÜMLERİNİ TANITACAK

Bircom Telekomünikasyon ve Bilişim Hizmetleri 1972 yılından bugüne kurumsal müşterilerine profesyonel ses çözümleri üretmektedir. 2001 yılında gerçekleştirdiği unvan değişikliği ve yeniden yapılanma faaliyetlerinin sonucu olarak sunduğu hizmet ve ürünlere bilişim hizmetlerini de eklemiştir. Bircom kurumsal müşterilerine 40 yılı aşkın birikimine sahip olduğu telefon altyapısı konularında ilgili ekipmanların yurtiçi ve yurtdışı temini, kurulumu, satış sonrası bakım ve teknik servis hizmetlerini sunmaktadır. Her biri kendi alanında endüstri lideri olan pek çok uluslararası firmanın Türkiye distribütörlüğünü yürütmekte olan Bircom, sektöründe öncü konumda bulunmaktadır. Kendi Ar-Ge birimine sahip olan Bircom, Türkiye Teknoloji Vakfı (TTGV) ve TÜBİTAK ile ortak projeler üretmekte ve Türk telekomünikasyon pazarına yeni ürünler sunmaktadır.

Sektörün 15. global buluşması Asansör İstanbul 2017’de yerini alan Bircom, fuarı firmasını tanıtabileceği en iyi yer olarak tanımlıyor. Asansör İstanbul’da hem son kullanıcı hem de çeşitli üreticilerle bir araya gelip ürünlerini en doğru dağıtım kanalına ulaştıracağını belirten firma; 23-26 Mart tarihlerinde Asansör İstanbul’da 2N markalı asansör iletişim çözümlerini tanıtacak.

Fuarda Sergilenecek Markaların İsimleri: 2N

Fuarda Sergilenecek Ürünlerin Özellikleri: Fuarda asansör iletişim çözümleri segilenecektir. Tekli çolu asansörler için EN 81-28, 70, 71, 80 sertifikalı ürünler tanıtılacaktır. Pazarda en çok ihtiyaç duyulan asansör içerisinden operatör/güvenlik ile Analog, GSM, ya da IP alt yapıları aracılığı ile haberleşme seçeneklerinden, çoklu asansörler için makine dairesi, kuyu dibi ya da kabin üstü iletişimlerini de sağlayacak olan ürünler yer alacaktır. Lift8, Lift1 ve LiftIP sergilenecek olan ürünlerdir.