English

Asansör İstanbul

FUPA LIFT, PVE VAKUM ASANSÖRLERİ FİRMASI İLE TÜRKİYE TEK MÜMESSİLLİK VE DİSTRİBÜTÖRLÜK ANLAŞMASINI İMZALADI!

Fupa Lift Türkiye olarak, Ocak 2015’de Pneumatic Vacuum Elevators LLS-ABD  firması ile mümessillik anlaşması imzaladık. Pneumatic Vacuum Elevators firması vakum asansör fikrrini tasarlayan ve üreten tek firma olarak adını duyurmuştur.

PVE güncel olarak, üç farklı tipte hava gücü  ile çalışan konut asansörü üretmektedir, bu üç tip bir, iki ve üç yolcu kapasiteli, tekerlekli sandalye erişimi bulunan ev tipi asansörlerdir. Tüm PVE vakumlu ev tipi asansör sistemleri 10.5m yükseklik ve 4 durağa kadar kullanıma elverişlidir. Ev tipi vakum asansörler özgün tasarımları sayesinde yeni inşaa edilen ve revizyona uğraması düşünülen projeler için en uygun çözümdür ve standart asansör uygulamaları dışına çıkılarak evinizin değerine değer katacaktır.

Yenilikçi bu ev tipi asansörler, asansör kuyusuna, kuyu dibine veya makina dairesine ihtiyaç duymadan iki gün içerisinde evinize montajı gerçekleştirilir. Silindirik asansör boşluğunda hava vakum pompası ile oluşturulan yüksek ve alçak basınç sayesinde, diğer ev tipi asansörlere kıyasla çok daha az enerji harcayarak kabin ünitesi herhangi bir sarsıntı yaratmadan katlar arasında hareket eder.