English

Asansör İstanbul

KLEEMANN ASANSÖR İSTANBUL 2017’DE YERİNİ ALDI!

1995 yılından bu yana Asansör İstanbul katılımcılarından olan KLEEMANN 23-26 Mart tarihlerinde Tüyap’ta düzenlenen 15. Uluslararası Asansör İstanbul’da yer alıyor.

Asansör İstanbul’un tüm dünyadan profesyoneller ve müşterilerle bağlantı kurdukları ve geniş ürün yelpazelerini sergiledikleri en önemli araçlardan biri olduğunu ifade eden KLEEMANN fuar süresince 12 Salon B-30 No’lu standında ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor. KLEEMANN ayrıca Asansör İstanbul’un iki yılda bir düzenlenen yeni ürün ve teknolojilerin sergilenmesinin ötesinde diyalog ve görüş alışverişinde bulunma fırsatını yaratan dünyadaki en büyük üç ticaret fuarından bir tanesi olduğunun altını çiziyor.

KLEEMANN, Komple Asansör Sistemleri konusunda dünya çapında kabul gören bir üreticidir. 1983 yılında Yunanistan'ın Kilkis kentinde kurulan KLEEMANN; tamamen özelleştirilmiş asansör çözümleri yaratmak konusunda zengin bilgi ve tecrübeye sahip olup, büyüme, gelişme ve yenilikçilikten oluşan entegre bir tasarım kültürü geliştirmiştir.

KLEEMANN, yılda 100' den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır ve Yunanistan, Sırbistan ve Çin'de köklü üretim tesislerine sahiptir. KLEEMANN şirketi, 15 ülkede yerleşik bağlı şirketleri ve temsilcilikleri ile bu ülkelerde de önemli bir yer teşkil etmekte ve korumaktadır: Yunanistan, Türkiye, Sırbistan, Romanya, Çin, Hırvatistan, Birleşik Krallık, Rusya, Polonya, Birleşik Arap Emirlikleri, Almanya, Suudi Arabistan, Fransa, Avustralya ve Azerbaycan.

KLEEMANN Asansör, 2001 yılında İstanbul'da kurulmuş ve 1988'den beri Türkiye'de güçlü bir yer edinmiştir. Yurtdışında kurulacak ilk KLEEMANN iştiraki olan KLEEMANN Asansör, istikrarlı bir büyümeye ile yoluna devam etmiştir. İstanbul'da 6.470m2 sahaya sahip bir tesis; özel montaj hattı, lojistik merkezi ve özel, profesyonel ve deneyimli bir ekiple KLEEMANN Asansör, müşterilerine hizmet etmekten gurur duyar ve müşterilerine konseptten projeye kadar her adımında kendilerini tamamen desteklediğini garanti eder.

KLEEMANN şirketi; uzmanlaşmış, tam entegre asansör çözümleri ile ünlüdür ve hidrolik ve sürtünme tahrikli komple Asansör Sistemleri, Yük asansörü, taşınabilir asansör, vandalizm önleyici asansör, yangınla mücadele asansörleri, depreme dayanıklı asansörler, hareket kabiliyeti düşük kişiler için merdiven asansörleri, yürüyen merdivenler, servis asansörü, park asansör sistemleri,% 60'a kadar enerji tasarrufu sağlayan yeşil asansörler, deniz çözümleri ve asansör modernizasyonu için bileşenler tasarlar ve üretir.

Yenilik ve tasarım, tutarlılık, esneklik ve gelişme zihniyeti ile ilerleyen KLEEMANN şirketi, yolcular için güvenlik, performans ve rahatlığı garanti eden asansör deneyimlerini yükseltmeyi amaçlamaktadır. KLEEMANN, istisnai müşteri hizmetleri ve çözüm odaklı, katma değerli tasarım ve üretim alanındaki işbirliğine dayalı bir yaklaşımla öne çıkmaktadır ve asansör sektörünün önde gelen üreticilerinden biri olarak gösterilirken yaratıcı, ilham verici ve tamamen entegre asansör çözümleri için ilk tercih olmaya devam etmektedir.

Fuarda sergilenecek markaların isimleri:

Maison One: MaisonLIFT serisinde bulunan en uygun maliyetli ev asansörüdür; Herkese uygun güvenilir bir çözümdür. Harika bir konumda bulunan 3 yıldızlı bir oteldir. Minimum yer gereksinimlerinde hizmet veren Maison One, en iyi kaliteye, kolay ve hızlı kurulum özelliklerine sahiptir ve ayrıca gerektiğinde alüminyum şaft seçeneği ile de mevcuttur. Genel olarak, Maison ürünleri çok düşük fiyatlıdır.

Avantajlar

Ana Özellikler

Teknik Özellikler

Maison T Plus: Maison T Plus, 95/16 / EC ve 2014/33 / AB Asansör Direktiflerine göre bir sürtünme tahrikli asansör çözümüdür. Kurulum, özel ve zorlu projeler de dahil olmak üzere herhangi mimari ihtiyaç ve tasarıma göre uyarlanabilir. Bu ürün, çok şık olmakla beraber her şeyden önce gerçekten uygun bir ürün olup mevcut veya yeni herhangi bir binalara mükemmel bir uyum sağlar. Maison T Plus, olağanüstü bir işletme kalitesi ve ürünün her kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacağından emin olmak için ince tasarım seçenekleri ve yüzey seçimlerini sunar.

Avantajlar

Ana Özellikler

Teknik Özellikler

1.ER1-101P0

2. GTW 8

3.PENTA 830

4.YJ140

EN81.20/50 gereğince T2P Premium çıkış kapısı

ASANSÖR UYGULAMASI

GENEL ÖZELLİKLER

1. PREMIUM C.O. 800 ÇIKIŞ KAPISI MEKANİZMASI

ASANSÖR UYGULAMASI

GENEL ÖZELLİKLER

2. PREMIUM C.O. 800 OPERATÖR KAPISI

ASANSÖR UYGULAMASI

UYGULAMA YELPAZESİ

ELEKTRONİK MODÜL

GENEL ÖZELLİKLER

SÜRÜŞ/ TAHRİK

KURULUM

3. 40/10 C.O. 800 ÇIKIŞ KAPISI MEKANİZMASI

ASANSÖR UYGULAMASI

UYGULAMA YELPAZESİ

4.OPERATOR DOOR 40/10 PM C.O. 800

ASANSÖR UYGULAMASI

GENEL ÖZELLİKLER

KURULUM

SÜRÜŞ/ TAHRİK

ELECTRONİK MODÜL