Önder Lift Çelik, Geniş Ürün Portföyünü Sergileyecek!
10 – 13 MART 2022, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Önder Lift Çelik, Geniş Ürün Portföyünü Sergileyecek!

Makaslı yük platformu, engelli platform, araç kaldırma platformu, otopark sistemleri, yük kaldırma makinesi ve personel yükseltici üretimi yapan Önder Lift Çelik, Asansör İstanbul 2022’de 9. Hall B-20 no’lu standında ürünlerini sergileyecek. Yük platformu grubunda 200 kg’dan başlayıp 250 ton kaldırma kapasiteli ürünler sunan firma, ihtiyaçlara en uygun çözümleri sağlamaktadır.

Önder Lift Çelik Makaslı Yük Platformları, çok yönlü ergonomik ve güvenli kaldırma çözümleri sunmaktadır. Kullanım amacı, katlar arasında palet taşımacılığı veya belirli bir yükseklikte malzeme kaldırılması için kullanılmaktadır. Kullanım alanı ve ebatlarına göre kaldırma kapasitesi 200 tona kadar üretimi yapılabilmektedir.

Engelli Platformlar, genellikle kamu binalarında, özel mülklerde, okullarda, hastanelerde ve diğer uygulama alanlarında engelli kişilerin merdiven kullanmadığı yerde hidrolik olarak çalışan en uygun çözümdür. Engelli platformlar, mevcut düzene uygun olarak üretimi yapıldığı gibi estetik ve ergonomik bir üründür.

Makaslı Araç Platformları, katlar arasında güvenli şekilde araç geçişini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Kullanım alanı olarak, genellikle apartman, showroom, işyerleri ve sınırlı şekilde park alanı bulunan binalarda kullanılmaktadır. Kullanım ebat ve tasarımlarına göre kaldırma kapasitesi 100 tona kadar üretim yapılabilmektedir.

Araç parkı için tek bir alana birden çok araç parkı için çözümler sunulmaktadır. Kolonlu yükleme çözümleri ile dikey olarak araçların park edilmesi sağlanmaktadır.

Katlar arasında güvenli ve ergonomik malzeme transferi için en ideal çözümdür. Birden fazla durak sayısı, maksimum 24 metre yüksekliğe kadar ulaşan seyir mesafesi ve maksimum 20 ton yük kaldıran, yük kaldırıcıdır. Etrafındaki koruması ve güvenlikli kat kapıları ile tüm çözümlerde maksimum güvenlik sunmaktadır.

Yüksekte yapılacak olan tüm çalışmalar için, personellerin yukarı noktalara ulaşımını sağlayan çözümlerdir. 2 metreden başlayıp 21 metreye kadar ulaşan alternatif özelliklerde makine üretimi yapılmaktadır. Kendinden yürüyüşlü ve çekilebilir modelleri ile birlikte, çalışma sıklığına göre uygun üretimler mevcuttur.