English

Asansör İstanbul

OTOMATİK ASANSÖR KAPILARI DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDA KULLANILAN FERMATOR, ASANSÖR İSTANBUL 2017’DE!

FERMATOR, 1977'de İspanya'nın Reus şehrinde, asansör sektörünün kapı ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş bir aile firmasıdır. Kurucusu, bir mühendis olup, üniversitesini bitirdikten sonra, o zamanlar henüz yeni yeni artan asansör sektöründeki kapı ihtiyacını görerek, bu konuda Avrupa ve dünyadaki ilk üretim tesislerinden birini kurmuştur.

Fermator Grup, dünyadaki en büyük asansör otomatik kapı üreticisidir. Fermator kapıları, dünyanın her yanında; hafif, orta ve ağır trafiğe sahip asansörler ve her türlü ofis, konut, havaalanı, otel ve kamu binalarında kullanılmaktadır.

Yıllar geçtikçe Grup sürekli olarak ana yatırımını; üretim kapasitesini arttırmaya, kalite standartlarını yükseltmeye ve 90'dan fazla ülkedeki müşterilerine en yüksek seviyede servis verebilmeye yapmıştır.

İspanya'daki ana merkezin yanı sıra Fransa, İtalya, Polonya, Yunanistan, Hindistan, Çin ve Brezilya'daki fabrikalarla Fermator Grup, dünyadaki büyük pazar payının sonucu olarak tüm marketlerin ihtiyaçlarına uygun şekilde cevap vermektedir.

Fermator tarafından üretilen otomatik kapılar, EN 81-1/2, ASME A17.1-2000 ve yangın yönetmeliği gerekliliği EN 81-58 ve UL 10B gibi pek çok uluslararası standarta uygundur. EN 81-20/50 gibi yürürlüğe yeni girecek yönetmelikler için de, başlangıç tarihinden önce ilgili Fermator ürünleri yönetmeliklere hazır hale getirilerek, tüm dünyadaki müşterilerinin hizmetine sunulmaktadır.

Fermator varlık sebebini, “otomatik asansör kapılarının üretimi, pazarlanması ve dağıtımında yeni gelişmeleri ve teknolojileri uygulamada lider firma” olmak olarak tanımlamaktadır.

Asansör İstanbul fuarına başladığı günden beri sürekli katılan FERMATOR, otomatik kapı alanında sektöre kattığı yeni teknoloji ve ürünleriyle 23-26 Mart tarihlerinde Tüyap, İstanbul’da düzenlenen 15. Uluslararası Asansör İstanbul’da ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Asansör İstanbul’u hem yurtiçi hem de yurtdışından müşterileriyle buluşma fırsatı sağlayan, Dünyanın en önemli üç fuarından biri olarak değerlendiren FERMATOR; fuarın uzun yıllardır devam eden saygınlığıyla; sektörün büyümesinde ve Türkiye ve yakın coğrafyadaki asansör sektörünün, yurtdışındaki müşterilerle ve tedarikçilerle buluşmasında çok önemli bir rol oynadığını vurguluyor. FERMATOR, Asansör İstanbul’un ulaştığı katılımcı ve ziyaretçi sayısı itibariyle, hem Türkiye hem de yurtdışı asansör sektörü tarafından desteklenmesi, tüm önemli sektör aktörlerinin İstanbul'da bu organizasyon aracılığıyla buluşmasının fuarın asansör sektörüne yön veren merkezlerden biri olmasını sağladığını belirtiyor.

Kapıları dünyanın her yanında hafif, orta ve ağır trafiğe sahip asansörler ve her türlü ofis, konut, havaalanı, otel ve kamu binalarında kullanılan FERMATOR, kendi markası olan, uluslararası yönetmelik ve standartlara uygun otomatik kapı ürünlerini Asansör İstanbul süresince 12. Salon B-10 nolu standında sergileyecek.

Fuarda Sergilenecek Ürünlerin Özellikleri: 600 mm'den 3.000 mm'e kadar açıklığa sahip, her türlü hız ve farklı asansör tipinde kullanılabilen, Premium, Platinum, Elite modellerinde otomatik asansör kapı örnekleri.