English

Asansör İstanbul

TPM ASANSÖR, KENDİ MARKASI OLAN RULMANLARI 23-26 MART’TA ASANSÖR İSTANBUL’DA SERGİLEYECEK

2003 yılında TPM markası ile asansör otomatik kapı mekanizması için içi rulmanlı dışı özel plastik kaplı makara imalatına başlamıştır. Asansör, yürüyen merdiven, fotoselli kapı, mobilya, otomasyon ve benzeri üretim alanlarına rulmanlı plastik makara ve plastik yedek parça imalatı ile hizmet sunmaktadır. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan firma, 2015 yılında Ordu’daki yeni fabrikasında faaliyetine devam etmektedir.

Asansör İstanbul’un uluslararası gücüne, verimle ve geniş kitlelere ulaşma imkanına ve sektördeki gelişmelerin takibini kolaylaştırmasına vurgu yapan TPM Asansör; fuar süresince kendi markası olan ve asansör, yürüyen merdiven, fotoselli kapı, mobilya, otomasyon ile benzeri üretim alanlarında kullanılan rulmanlı plastik makara ve plastik yedek parçalarını 14. Salon L-30 nolu standında sergileyecek.

Fuarda Sergilenecek Ürünlerin Özellikleri: 100 crb rulman çeliğinden imal edilmiş rulmanlar, 2 yıl garantilidir. Plastik makaralar darbe mukavemeti yüksek sürtünme katsayısı düşük, ses emici, yanmaz ve antistatik özelliğe sahiptir.