English

Asansör İstanbul

ULUSLARARASI ASANSÖR FUARI’NDA YENİ TEKNOLOJİLER GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Bu yıl 14.’sü düzenlenen organizasyon yurt içi ve yurt dışından yoğun ilgi görürken, fuarın sona ereceği Pazar akşamına kadar ziyaretçi rekoru bekleniyor.

İFO Fuarcılık tarafından bu yıl 14.’sü düzenlenen Uluslararası Asansör İstanbul Fuarı’nda, en yeni ürün ve teknolojiler sergileniyor. 28 ülkeden 440 firmanın yer aldığı organizasyonda, hava ile çalışan vakumlu asansörden, ilginç ve renkli tasarımlara sahip kabinlere, iletişim kurabilen dijital asansör panellerinden, 120 saate kadar yangına dayanıklı asansör kapılarına ve geniş ebatlı yük asansörlerine kadar onlarca yeni teknoloji görücüye çıkıyor.

T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı, imalat sektörüne rekabetin püf noktalarını anlatacak

26 Mart Perşembe günü TÜYAP Beylikdüzü’nde başlayan Uluslararası Asansör İstanbul 2015, teknolojik yeniliklerin yanı sıra sektörün gündemlerini konu alan etkinliklere de ev yapıyor. Bu yıl 4 ayrı salonda toplam 50 bin m2 kapalı alanda gerçekleştirilen fuarın konferans programı kapsamında, 28 Mart Cumartesi günü T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Sn. Nihat Ergün, aralarında asansörcülerin de olduğu imalat sektörüne, “Bakanlık-Sektör ilişkileri, markalaşmanın önemi ve fırsatları değerlendirme” konularında tecrübelerini aktaracak. AYSAD (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği) Başkanı Sefa Targıt’ın moderatörlüğünü yapacağı “Yönetenler Ne Diyor?” konulu panelde, Sayın Ergün’e, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve AYSAD Eski Başkanı Ercüment Hızal konuşmacı olarak eşlik edecek.

İFO Fuarcılık tarafından, AYSAD’ın desteği ile düzenlenen 14. Uluslararası Asansör Fuarı’na on-line davetiye almak ve fuarın konferans programı hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler, www.asansoristanbul.com adresini ziyaret edebilirler.