English

Asansör İstanbul

ULUSLARARASI ASANSÖR İSTANBUL 2017 İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

Alanında dünyanın en büyük üç fuar organizasyonundan birisi olan Uluslararası Asansör İstanbul, Tüyap Beylikdüzü’nün 11-12-13 ve 14 numaralı salonlarında düzenleniyor…

Uluslararası asansör ve yürüyen merdiven sektörünü, 1992’den beri buluşturan ve bu alanda dünyanın en büyük üç fuar organizasyonundan birisi olan Asansör İstanbul’da geri sayım başladı. İFO Fuarcılık tarafından AYSAD’ın (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği) desteği ile Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilen Uluslararası Asansör İstanbul, 23 Mart 2017’de Tüyap’ta 15. kez kapılarını açıyor. 30 ülkeden 450 firmanın yer aldığı fuarda Asansör Aksamı Üreticileri ve Tedarikçileri ile Asansör Taahhüt Firmaları en yeni ürün, ekipman, malzeme, teknoloji ve uygulamalarını bir arada sunarlarken, ayrıca danışmanlık firmaları, onaylanmış kuruluşlar, eğitim kurumları, montaj ve güvenlik ekipman firmaları da Uluslararası Asansör İstanbul 2017’de yerlerini alıyor.

Asansöre dair tüm yeniliklerin ve en yeni teknolojilerin bir arada sergileneceği, AYSAD ve ELA (Avrupa Asansör Derneği) desteğiyle düzenlenecek konferans programları ile de sektör gündemlerinin konuşulacağı Uluslararası Asansör İstanbul 2017’nin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. 2015 yılındaki buluşmayı metrekare büyüklüğü, katılımcı firma sayısı ve profesyonel ziyaretçi rakamlarında rekorlarla kapatan Uluslararası Asansör İstanbul, şu anda dünyanın en büyük 3 asansör fuarından birisi olarak gösteriliyor. 15. kez kapılarını açmaya hazırlanan fuar, 30 ülkeden 450 katılımcı firma ile yurt içi ve yurt dışından 30 bin profesyonele ev sahipliği yapacak.

Sektörün buluşma adresi yine Uluslararası Asansör İstanbul olacak!

Uluslararası Asansör İstanbul 2017 için yerlerini çok önceden kesinleştiren katılımcı firmalar, yeniliklerini bu dev buluşmada sektöre sunmaya hazırlanıyor. Bu organizasyonu, yeniliklerini sergilemek için uygun bir platform olarak değerlendiren İtalyan menşeili Astra S.R.L. firması, kapı güvenlik bağlantılarını fuar ziyaretçileriyle buluştururken, Nergiz Kablo ise üreticisi olduğu asansör kabloları ile kendi markası olan ürün ve hizmetlerini sergileyecek.

Uluslararası Asansör İstanbul’u kendi sektöründe dünyanın en önemli iki fuarından biri olarak değerlendiren ve sektörde Onaylanmış Kuruluş olarak hizmet veren Liftinstituut ise fuar süresince rehberlik, belgelendirme, danışmanlık ve eğitim kursları hakkında ziyaretçileri bilgilendirecek. Asansör İstanbul’un uluslararası gücüne, verimliliğine, geniş kitlelere ulaşma olanağına ve sektördeki gelişmelerin takibini kolaylaştırmasına vurgu yapan TPM Asansör de, kendi markası olan rulmanları 23- 26 Mart’taki fuarda ziyaretçileriyle buluşturacak. Uluslararası Asansör İstanbul 2017’nin bir başka katılımcı firması Yeterlift ise 15. buluşmadaki standında Yeterlift, Klefer, Fitlift, Nestlift ve Mrllift markalı kabin, karkas, kapı ve asansör sistemlerine yer verecek.

Asansör sektörünü iki yılda bir İstanbul’da buluşturan fuar ve organizasyona katılım konusunda detaylı bilgi almak isteyenler, www.asansoristanbul.com adresini ziyaret edebilirler.