English

Asansör İstanbul

ULUSLARARASI ASANSÖR İSTANBUL’UN, 15. BULUŞMASI 23 MART’TA BAŞLIYOR!

İFO Fuarcılık tarafından AYSAD’ın (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği) desteği ile bu yıl 15.’si gerçekleştirilen Uluslararası Asansör İstanbul, “Geleceğe Güçlü Bir Adım” sloganıyla 23 Mart’ta kapılarını açıyor. Alanında Dünya’nın en büyük üç fuarından birisi olan Asansör İstanbul’un Tüyap’taki 2017 buluşmasına, Çin ve Almanya’dan ulusal katılımların yanı sıra aralarında teknolojileriyle sektöre yön veren global markaların da olduğu 23 ülkeden 350’nin üzerinde firma katılıyor. Fuar süresince ziyaretçiler; konut ve ticari bina asansörlerinden hastane asansörlerine, ev içi asansör ve kişisel taşıyıcılardan oto asansörlerine, yük ve servis asansörlerinden yürüyen merdiven ve yollara kadar farklı kategorilerde en yeni ürün, makine, malzeme, teknoloji ve uygulamaları yerinde görebilecek. Asansör İstanbul 2017’nin etkinlikleri kapsamında AYSAD ve ELA (Avrupa Asansör Derneği) desteğiyle düzenlenecek konferans programlarıyla her biri kendi alanında uzman, uluslararası konuşmacılar tarafından global çaptaki son gelişmeler, yenilikler ve güvenlik standartları gibi gündemler sektörle paylaşılırken, katılımcı firmaların “Ürün ve Çözüm Sunumları” da fuarda yer alacak. Asansör ve yürüyen merdiven sektörü için son derece önem arz eden iş sağlığı ve güvenliği konusu da konferanslar kapsamında ele alınacak.

23-26 Mart 2017 tarihlerinde düzenlenecek 15. Uluslararası Asansör İstanbul’da asansör aksamı üreticileri ve tedarikçileri, asansör taahhüt firmaları, danışmanlık şirketleri, eğitim kurumları, montaj ve güvenlik ekipman firmaları ile onaylanmış kuruluşlar katılımcı olarak yer alıyor. Asansör İstanbul 2017, katılımcılarına, fuar süresince yeni işbirlikleri kurma, network ağlarını genişleterek farklı pazarlara açılma, yatırım amaçlayan kişi ve kuruluşlarla buluşma ve potansiyel müşterilere kolayca erişim gibi pek çok fırsatı bir arada sunuyor.

Dünyanın dört bir yanından 30 bin profesyonel, asansördeki yenilikleri görmeye geliyor!

1992’den beri asansör ve yürüyen merdiven sektörlerini buluşturan Uluslararası Asansör İstanbul fuarını başta inşaat ve yapı sektörünün temsilcileri olmak üzere, apartman yöneticilerinden bina sahiplerine, asansör kullanıcılarından, proje, mimarlık, mühendislik ve danışmanlık firmalarına kadar geniş bir profil Tüyap Beylikdüzü’nde ziyaret ediyor.

15. Uluslararası Asansör İstanbul fuarı hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, www.asansoristanbul.com adresini ziyaret edebilirler.