English

Asansör İstanbul

YETERLİFT KABİN, KARKAS, KAPI VE ASANSÖR SİSTEMLERİNİ ASANSÖR İSTANBUL’DA ZİYARETÇİLERİYLE BULUŞTURACAK

1998 yılında "Ademsan Asansör Limited şirketi" adı altında faaliyetlerine başlayan firma, 2002 yılında yükselen trendini ve gelişen teknik imkanlarını da dikkate alarak bir dizi yenilenme adımları atmıştır. Şirket unvanını Yeterlift Asansör Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak değiştirmiş ve ürünlerini "Ademsan" markası ile pazara sunmuştur.

Merkezi İstanbul Sancaktepe'de olan firma, 5000 m2 kapalı alanda gerçekleştirilen üretimi, her aşamada kalite kontrol süreci işletilerek yapılmaktadır.

Ürün gamı her türlü şahıs, yük, araç ve yemek asansörlerine ait, yarı otomatik ve tam otomatik kapılar, kabinler, makine daireli ve makine dairesiz asansörler için karkaslar, ağırlık karkasları, makine ve komple kuyu konstrüksiyonları, yetersiz kuyu dibi ve kuyu üstü ölçüleri için Fitlift tip paket asansör çözümlerinden oluşmaktadır. Yeterlift; Asanasör İstanbul’da Yeterlift, Klefer, Fitlift, Nestlift, Mrllift markalı kabin, karkas, kapı ve asansör sistemlerini 14. Salon G-20 nolu standında ziyaretçileriyle buluşturacak.

Fuarda Sergilenecek Markaların İsimleri:

Yeterlift marka kabinler
Yeterlift marka karkaslar
Klefer marka otomatik kapılar
Yeterlift marka yarı otomatik kapılar
Yeterlift marka özel sistem çözümleri
Fitlift özel asansör sistemleri
Nestlift özel asansör sistemleri
Mrllift özel asansör sistemleri