English

Asansör İstanbul

AH-MET ASANSÖR, ASANSÖR İSTANBUL 2017’DE!

Uluslararası Asansör İstanbul gibi büyük ve başarılı bir organizasyonun Türkiye’de gerçekleşmesinden dolayı sektör adına büyük mutluluk duyduğunu ifade eden ve Asansör İstanbul fuarının yıllardır katılımcısı olan AH-Met Asansör, 23-26 Mart’ta Tüyap İstanbul’da düzenlenecek fuarda üretimini yaptıkları paket asansör sistemleri, kapı, kabin, kumanda panosu, makine şasesi ve makine daireli ve makine dairesiz özel üretim sistemlerini sergileyecek.


15. Uluslararası Asansör İstanbul’un ülkemizde sektör tarafından heyecan ve merakla beklenen bir fuar olduğunu ve bu fuar sayesinde hem sektörün ülkemizdeki gelişiminin desteklendiğini hem de uluslararası katılımcı firmalar ve ürünleri inceleme fırsatı sunulduğunu vurgulayan AH-Met Asansör, Uluslararası Asansör İstanbul Fuarı’ndan bütün firmaların misyon ve vizyonlarını genişleterek tam bir özgüvenle ayrıldıklarını da ekledi.

AH-MET Asansör kendi ürünlerinin yanı sıra bayiliğini yapmakta oldukları yerli ve yabancı markaların ürünleriyle, 12. Salon E-40 nolu standında ziyaretçilerini ağırlayacak.