English

Asansör İstanbul

ARKEL ASANSOR İSTANBUL 2017’DE

1998 yılında kurulduğu günden beri asansör kumanda kartları, kumanda panoları, acil kurtarma sistemleri, tümleşik kontrol cihazları başta olmak üzere sektörün ihtiyacı olan elektronik cihazların imalatını yapmaktadır.

Kendi bünyesindeki Ar-Ge ekibiyle geliştirip sunduğu ürün ve çözümleriyle yıllardır sektörde kendi alanında liderliğini koruyan Arkel, yapmış olduğu yatırımlarla büyüme ivmesini arttırmaya devam etmektedir.

Teknolojik gelişmeler açısından sektörde ilklerin uygulayıcısı olan Arkel, yürürlüğe giren yeni asansör yönetmeliklerine uygun ürünleri ve uygunluk belgeleri ile tedarikçisi olduğu firmaların vazgeçilmez çözüm ortağı konumundadır.

Büyüyen genç ve dinamik ekibiyle birlikte 2017 yılının ilk yarısında 10.000 m2 üzeride kapalı alana sahip yeni üretim tesislerine geçerek üretim kapasitesini ve hizmet kalitesini arttırmayı hedeflemektedir.

Yurt içindeki lider konumunun yanı sıra başta Avrupa ve Ortadoğu bölgelerinde ve diğer çeşitli bölgelerdeki 40’dan fazla ülkeye düzenli ihracatı bulunan Arkel, geçen yıla oranla ihracatını %20 büyüterek uluslararası marka bilinirliğini sağlamlaştırmaktadır.

Türkiye’deki müşterilerin yanı sıra jeopolitik konumumuzun da avantajıyla Ortadoğu ve Avrupa’daki müşterilere ulaşmak için en önemli platformlardan biri olan Asansör İstanbul Fuarı’na 2003 yılından beri katılan Arkel, 2017 yılında 23-26 Mart tarihlerinde Tüyap Kongre ve Sergi Sarayında düzenlenecek olan 15. Asansör İstanbul Fuarı’nda ziyaretçilerini 12. Salon D-40 nolu standında ağırlamaktan onur duyacaktır.