English

Asansör İstanbul

ARTEMİS ASANSÖR, 23-26 MART TARİHLERİNDE ASANSÖR KUMANDA PANOLARINI SERGİLEYECEK

Artemis Asansör kumanda sistemleri ve seri haberleşmeli butonyer imalatı yapan bir mühendislik firmasıdır. Tüm asansör sistemlerine uyumlu makina dairesi ve kuyu dahil tüm gerekli elektrik-elektronik komponentleri tak-çalıştır teknolojisiyle üreten firma; inovatif ve dinamik yapısı ile sektörde hizmet vermeye devam etmektedir.

Uzman mühendis ve teknisyen kadrosuyla son teknoloji ve modern standartlar, esnek, müşteri odaklı yaratıcı çözümler, etkili garanti ve satış sonrası hizmetler ve cazip ekonomik koşullar sunarak müşterilerini rakiplerinin bir adım önüne taşımak firmanın en önemli misyonudur. Artemis Asansör 2016 yılı itibariyle 35 farklı ülkeye satış yapıyor, dünyanın farklı bölgelerinde yıllardır güvenle çalışan binlerce sistemiyle asansörleri kumanda ediyor ve müşterilerini güçlendiriyor.

Artemis Asansör, 2009’dan beri katıldığı Asansör İstanbul’u sektörün tüm öncü firmalarını bir araya getiren ve sektörün ihtiyacı olan ivmeyi sağlayan fuar olarak değerlendiriyor. Firma 23-26 Mart tarihlerinden sektörün 15. büyük buluşmasında Artemis Asansör, Lisa Schneider ve Arkel Elektronik markalı kumanda panolarını sergileyecek.

Fuarda Sergilenecek Markaların İsimleri:

Artemis Asansör ürünleri - Lisa Schneider ürünleri- Arkel Elektronik ürünleri

Fuarda Sergilenecek Ürünlerin Özellikleri:

Artemis Asansör kumanda panoları;

- EN81-1 +A3 standartlarına uygun

- Senkron ve asenkron motorlar ile uyumlu

- Asansöre özel inverter seçenekleri

- 64 durak 4 m/sn kapasiteli

- Pc bağlantısı ile kişiselleştirilebilenmenü

- Direkt duruş teknolojisi gibi daha birçok özelliği içinde barındıran, günümüzün hızla gelişen teknolojisine ayak uyduran, kullanıcı dostu kumanda üniteleridir.

Artemis Asansör, seri haberleşmeli Canbus teknolojisi ile tak – çalıştır metoduna uygun kat ve kabin butonyerleri üretmektedir. Firma butonyer modelleri, onlarca farklı gösterge ve paslanmaz seçenekleri ile müşterilerine hizmet etmektedir.