English

Asansör İstanbul

MEKİSAN ASANSÖR SEKTÖRÜN 15. GLOBAL BULUŞMASI ASANSÖR İSTANBUL 2017’DE!

Sektörel olarak firmalarda yürütülen inovasyon çalışmalarının sadece teknolojik olarak değil, organizasyonel ve pazarlama inovasyonunu da kapsadığı inancıyla başlattığı ERP tabanlı yeni çalışma ve iş yapış yöntemlerinin, yeni tasarımların ve pazarlama yöntemlerinin geliştirilmesi ve sisteme uyarlanarak kullanılması ile MEKİSAN Asansör; firmasının rekabet gücünün yükseltilmesi hedefine yönelik bir gayret içerisinde olarak 2017 yılına hazırlanmaktadır.

MEKİSAN önceki yıllarda elde edilen kaliteyi ve yeni standartlar doğrultusunda uyumluluğu her zaman önde tutan, her konuda öncü olmak odaklı 41 yıllık bir başarı anlayışına ilave olarak, daha müşteri odaklı ve pazarlama alt yapısının güçlendirdiği bir yönde ilerlemek üzere çalışmalarını planlamaktadır.

MEKİSAN, bu kapsamda yurt içi ve yurt dışı pazarlarına yönelik değişik ölçülerdeki kapı, kabin, karkas ve sistem versiyonlarının geliştirilmesine yönelik ARGE - laboratuvar test çalışmalarının sonuçlarını, 23-26 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 15.Uluslararası Asansör İstanbul fuarında sergileyecek.

Sn. Mehmet Ak tarafından büyük özveriler ile %100 Türk sermayeli bir kuruluş olarak kurulan MEKİSAN firmasının değişmez ilkesi olarak konulmuş ve bugüne kadar sürdürdüğümüz insan hayatına, ülkemiz değerlerine ve yaptığımız işe saygı duyan” anlayıştakidinamik kadrosu ile yeni yılda daha da güçlenmiş olarak yoluna devam etmektedir.

Bu amaçla başta üniversiteler ile yaptıkları yeni iş birlikleri içerisinde bilimselliği öne çıkaran AR-GE projeleri tasarımlarına hız vermek, beraberinde hem mühendislik hem de teknisyenlik alanlarında eksikliği yadsınamaz durumda olan sektörümüz ile ilgili insan kaynağı ve istihdamı yaratacak ürünler üretmek, bunları mevcut partnerleriyle birlikte ilerleyebilecekleri ortak projelerde yurt içi ve yurt dışı pazarlara sunmak, ülkemizin bulunduğu ekonomik koşullar paralelinde ticari ahlaka uygun, etik değerleri önde tutan iş birliği çalışmalarını geliştirmek, hizmet içi hizmet dışı kalite ve güvenlik değerlerine katkıda bulunacak eğitimler gerçekleştirmek; firma ana hedefleri olarak belirlenmiştir.

Alanında Dünyanın üç büyük fuar organizasyonundan biri olan 15. Uluslararası Asansör İstanbul Fuarı’nda yerini alan MEKİSAN Asansör; 23-26 Mart tarihlerinde Tüyap, İstanbul’da düzenlenen Asansör İstanbul 2017’de ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Asansör İstanbul’un “Türkiye Asansör Sanayii’nin” büyümesine ve kalitesinin yükselmesine yönelik katkılarına vurgu yapan MEKİSAN Asansör; fuarın yurtiçi ve yurtdışı pazarlara acımadaki öneminin altını çiziyor.

Sektörde 41. yılını kutlayan MEKİSAN Asansör, kalite ve standartlara uyumluluğu her zaman önde tutup müşteri odaklılık ve pazarlama altyapısını güçlendirme vizyonuyla sunduğu değişik ölçülerdeki kapı, kabin, karkas ve sistem versiyonlarını Asansör İstanbul 2017 süresince 12. Salon C-20 nolu standında ziyaretçileriyle buluşturacak.